Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki

Nas 12osob (!) (11chlopa+1 kobieta); zaznaczamy swoja obecnosc krotkim dopingiem. Miejscowych widzow ok 100, kibicow trudno powiedziec, bo praktycznie wszyscy to same dziadki, ktore pare razy cos tam krzykna.

Wywieszaja 3 flagi, kilku w szalach. Po meczu dziekuja nam pilkarze oraz kibice Garbarnii za to ze przyjechalismy. Sam mecz malo ciekawy, z przewaga Wigier. Dwie skladne akcje naszych pilkarzy po ktorych padly bramki moze sa zapowiedzia lepszej gry druzyny, ktora w tym sezonie spisuje sie ponizej oczekiwan. Sedzia praktycznie za kazdy faul dawal kartke, stad taka duza ich ilosc. Miejscowy spiker byl esencja spotkania-powtarzal kazdy komunikat po 2 razy-chyba w ten sposob dostosowywal sie do wieku kibicow miejscowych; przydalaby mu sie tez lekcja jezyka polskiego.

Autor: Zylet

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews