Wigry Suwałki - Motor Lublin

Bylismy przygotowani na przyjazd motorowcow i mielismy plany wpuscic ich na nasze trybuny, jednak z Lublina 0. Nas ok 60 + 6 braci z Granicy + 10 Orleta Radzyn.

Z okazji wygranej wielkiej bitwy z bolszewicka zaraza wywieszamy 15 metrowy trans 15.08.1920 SLAWA BOHATEROM TAMTYCH DNI, do tego nad glowami powiewala flaga z przekreslonym symbolem komuny. ogolnie panowal fajny klimat narodowy. Na plocie pojawil sie rowniez transparent z dedykacja dla naszego ziomka ktory obecnie przybywa na panstwowych wakacjach. Po dlugiej przerwie na nasz stadion wracaja klimaty ultras. W pierwszej polowie prezentujemy bialo- niebieskie sreberka, zas w drugiej czesci spotkania rozwijamy sektorowke i rzucamy sporo konfetti.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews