Polonia II Warszawa - Wigry Suwałki

Na mecz w Konstancinie docieramy pod koniec pierwszej połowy (wcześniej byliśmy na meczu Gwardia- Jaga czekając ze tam będą atrakcje ale się nie doczekaliśmy).

Transport do Konstancina przebiegł sprawnie. Tutaj wielkie podziękowania należą się expresowej linii 710 J. Na stadion w Konstancinie wchodzimy w barwach, wywieszamy flagę i dopingujemy. Na meczu nic się nie dzieje od strony poza-sportowej no bo zaczepki i spiskowa teoria dziejów prezentowana przez trenera MKS Mława rozbawiły nas tylko. Także obecni kibice Polonii (kilku) nie przejawiali wrogich zamiarów. Po meczu podbiegają do nas tylko Ciapek i Siecza za co szacunek. Tak jak i przyjazd tak powrót z meczu bez dziwnych przygód. 3 punkty do przodu.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews