WIGRY II SUWAŁKI w klasie A (6 liga).

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Iskra Narew 17 44 14 2 1 55 - 13
2. Wigry II Suwałki 17 37 12 1 4 63 - 27
3. Kora Korycin 17 37 12 1 4 40 - 26
4. KS Śniadowo 17 37 12 1 4 61 - 22
5. GKS Stawiski 16 33 10 3 3 47 - 29
6. Podlesiak Knyszyn 17 32 10 2 5 41 - 23
7. UG Krynki 17 30 10 0 7 49 - 31
8. KS Miastkowo 17 28 9 1 7 49 - 51
9. Victoria Jedwabne 16 22 7 1 8 42 - 28
10. Biebrza Goniądz 16 20 6 2 8 29 - 32
11. Skra Wizna 17 19 6 1 10 26 - 37
12. Tur II Bielsk Podlaski 16 16 5 1 10 35 - 51
13. Orkan Poświętne 17 14 4 2 11 30 - 59
14. Pionier Brańsk 16 11 3 2 11 26 - 56
15. BKS Jagiellonia Białystok 17 4 1 1 15 14 - 68
16 Rospuda Filipów 16 4 1 1 14 15 - 69

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Wigry II Suwałki  3-0  Rospuda Filipów  7 sierpnia, 16:00
 

 Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
 KS Miastkowo  4-7  Wigry II Suwałki  14 sierpnia, 16:00
 w Łomży

 Kolejka 3 - 17 sierpnia
 Wigry II Suwałki  4-0  Biebrza Goniądz  17 sierpnia, 16:00


 Kolejka 4 - 20-21 sierpnia
GKS Stawiski  2-0  Wigry II Suwałki  20 sierpnia, 16:00


 Kolejka 5 - 27-28 sierpnia
 Wigry II Suwałki  6-1  Tur II Bielsk Podlaski  28 sierpnia, 16:00


 Kolejka 6 - 3-4 września
 Victoria Jedwabne  2-4  Wigry II Suwałki  3 września, 17:00


 Kolejka 7 - 10-11 września
 Wigry II Suwałki  4-1  Podlasiak Knyszyn  11 września, 16:00


 Kolejka 8 - 14 września 
 Pionier Brańsk  1-7  Wigry II Suwałki  14 września, 16:00


 Kolejka 9 - 17-18 września
 Wigry II Suwałki  3-0  Orkan Poświętne  18 września, 14:00


 Kolejka 10 - 24-25 września
 Kora Korycin  0-4  Wigry II Suwałki  5 października, 15:00

 Kolejka 11 - 1-2 października
 Wigry II Suwałki  9-0  BKS Jagiellonia Białystok  2 października, 14:00


 Kolejka 12 - 8-9 października
 Wigry II Suwałki  2-2  Iskra Narew  9 października, 14:00


 Kolejka 13 - 15-16 października
 UG Krynki  7-1  Wigry II Suwałki  15 października, 14:00


 Kolejka 14 - 22-23 października  
 Wigry II Suwałki  1-3  KS Śniadowo   23 października, 14:00
 

 Kolejka 15 - 29-30 października   
 Skra Wizna  (1-2)  Wigry II Suwałki  29 paździenika, 14:00
   

 Kolejka 16 - 5-6 listopada
 Rospuda Filipów  (0-6)  Wigry II Suwałki  13 listopada, 13:00
 

 Kolejka 17 - 12-13 listopada
 Wigry II Suwałki  (0-3)  KS Miastkowo  
 

Kolejka 18

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Podlasiak Knyszyn  
 Victoria Jedwabne  -  Pionier Brańsk  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  Orkan Poświętne  
 GKS Stawiski  -  Kora Korycin  
 Biebrza Goniądz  -  Wigry II Suwałki  
 KS Miastkowo  -  Iskra Narew  
 Rospuda Filipów  -  UG Krynki  
 Skra Wizna  -  KS Śniadowo  

 Kolejka 19

 Skra Wizna  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 KS Śniadowo  -  Rospuda Filipów  
 UG Krynki  -  KS Miastkowo  
 Iskra Narew  -  Biebrza Goniądz  
 Wigry II Suwałki  -  GKS Stawiski  
 Kora Korycin  -  Tur II Bielsk Podlaski  
 Orkan Poświętne  -  Victoria Jedwabne  
 Pionier Brańsk  -  Podlasiak Knyszyn  

 Kolejka 20

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Pionier Brańsk  
 Podlasiak Knyszyn  -  Orkan Poświętne  
 Victoria Jedwabne  -  Kora Korycin  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  Wigry II Suwałki  
 GKS Stawiski  -  Iskra Narew  
 Biebrza Goniądz  -  UG Krynki  
 KS Miastkowo  -  KS Śniadowo  
 Rospuda Filipów  -  Skra Wizna  

 Kolejka 21

 Rospuda Filipów  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 Skra Wizna  -  KS Miastkowo  
 KS Śniadowo  -  Biebrza Goniądz  
 UG Krynki  -  GKS Stawiski  
 Iskra Narew  -  Tur II Bielsk Podlaski  
 Wigry II Suwałki  -  Victoria Jedwabne  
 Kora Korycin  -  Podlasiak Knyszyn  
 Orkan Poświętne  -  Pionier Brańsk  

 Kolejka 22

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Orkan Poświętne  
 Pionier Brańsk  -  Kora Korycin  
 Podlasiak Knyszyn  -  Wigry II Suwałki  
 Victoria Jedwabne  -  Iskra Narew  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  UG Krynki  
 GKS Stawiski  -  KS Śniadowo  
 Biebrza Goniądz  -  Skra Wizna  
 KS Miastkowo  -  Rospuda Filipów  

 Kolejka 23

 KS Miastkowo  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 Rospuda Filipów  -  Biebrza Goniądz  
 Skra Wizna  -  GKS Stawiski  
 KS Śniadowo  -  Tur II Bielsk Podlaski  
 UG Krynki  -  Victoria Jedwabne  
 Iskra Narew  -  Podlasiak Knyszyn  
 Wigry II Suwałki  -  Pionier Brańsk  
 Kora Korycin  -  Orkan Poświętne  

 Kolejka 24

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Kora Korycin  
 Orkan Poświętne  -  Wigry II Suwałki  
 Pionier Brańsk  -  Iskra Narew  
 Podlasiak Knyszyn  -  UG Krynki  
 Victoria Jedwabne  -  KS Śniadowo  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  Skra Wizna  
 GKS Stawiski  -  Rospuda Filipów  
 Biebrza Goniądz  -  KS Miastkowo  

 Kolejka 25

 Biebrza Goniądz  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 KS Miastkowo  -  GKS Stawiski  
 Rospuda Filipów  -  Tur II Bielsk Podlaski  
 Skra Wizna  -  Victoria Jedwabne  
 KS Śniadowo  -  Podlasiak Knyszyn  
 UG Krynki  -  Pionier Brańsk  
 Iskra Narew  -  Orkan Poświętne  
 Wigry II Suwałki  -  Kora Korycin  

 Kolejka 26

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Wigry II Suwałki  
 Kora Korycin  -  Iskra Narew  
 Orkan Poświętne  -  UG Krynki  
 Pionier Brańsk  -  KS Śniadowo  
 Podlasiak Knyszyn  -  Skra Wizna  
 Victoria Jedwabne  -  Rospuda Filipów  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  KS Miastkowo  
 GKS Stawiski  -  Biebrza Goniądz  

 Kolejka 27

 GKS Stawiski  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 Biebrza Goniądz  -  Tur II Bielsk Podlaski  
 KS Miastkowo  -  Victoria Jedwabne  
 Rospuda Filipów  -  Podlasiak Knyszyn  
 Skra Wizna  -  Pionier Brańsk  
 KS Śniadowo  -  Orkan Poświętne  
 UG Krynki  -  Kora Korycin  
 Iskra Narew  -  Wigry II Suwałki  

 Kolejka 28

 BKS Jagiellonia Białystok  -  Iskra Narew  
 Wigry II Suwałki  -  UG Krynki  
 Kora Korycin  -  KS Śniadowo  
 Orkan Poświętne  -  Skra Wizna  
 Pionier Brańsk  -  Rospuda Filipów  
 Podlasiak Knyszyn  -  KS Miastkowo  
 Victoria Jedwabne  -  Biebrza Goniądz  
 Tur II Bielsk Podlaski  -  GKS Stawiski  

 Kolejka 29

 Tur II Bielsk Podlaski  -  BKS Jagiellonia Białystok  
 GKS Stawiski  -  Victoria Jedwabne  
 Biebrza Goniądz  -  Podlasiak Knyszyn  
 KS Miastkowo  -  Pionier Brańsk  
 Rospuda Filipów  -  Orkan Poświętne  
 Skra Wizna  -  Kora Korycin  
 KS Śniadowo  -  Wigry II Suwałki  
 UG Krynki  -  Iskra Narew  

 Kolejka 30

 BKS Jagiellonia Białystok  -  UG Krynki  
 Iskra Narew  -  KS Śniadowo  
 Wigry II Suwałki  -  Skra Wizna  
 Kora Korycin  -  Rospuda Filipów  
 Orkan Poświętne  -  KS Miastkowo  
 Pionier Brańsk  -  Biebrza Goniądz  
 Podlasiak Knyszyn  -  GKS Stawiski  
 Victoria Jedwabne  -  Tur II Bielsk Podlaski

 Źródło: 90minut.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews