Mecz ze Stalą okiem fanatyka c.d.                  

Na meczu ze Stala Stalowa Wola, po długiej serii blamaży wybrało się zaledwie 250 widzów. Pogoda na początku meczu niedopisała i piknikowa część stadionu na nowej trybunie pomimo „dachu”, szukała schronienia przed deszczem w przejściu pomiędzy trybuną a budynkiem klubowym.

Sam mecz w wykonaniu wiekszości naszych piłkarzy był dopiero drugim po meczu z Okocimskim KS, z którego można być zadowolonym. Widać było wolę walki. Tej niestety, jak również ambicji brakowało kilku zawodnikom z podstawowego składu. Najgorzej wypadł Brokas. Litwin otrzymał od publiczności
sporą dawkę gwizdów, co jasno oddaje jego styl gry. Również Willer nie popisał się zupełnie niczym, poza zdobyciem w finezyjny sposób gola z rzutu karnego.

Na duzą porcję braw zasłużyli sobie Mikulenas jak i Pomian, który zmienił Brokasa. Pierwszy z tej dwójki mimo swoich lat wyróżniał się na tle pozostałych na boisku, a drugi pokazał, że zasługuje na wyjściową „11”.

Niestety gołym okiem widać błędy szkoleniowca. Złe ustawienie poszczególnych formacji i brak wsparcia ze strony pomocników to tylko jeden z wielu przykładów. Miejmy nadzieje, że ten stan rzeczy zmieni się po zimowej przerwie.

Młyn

Młyn tak samo jak reszta stadionu swiecił pustkami, zebraliśmy się w 30 osób prowadząc bardzo sporadyczny doping. Zakomunikowaliśmy działaczom co myślimy o ich kadrowych poczynaniach. Pozostała część naszej trybuny przywitała trenera żegnając się z nim.

Dodajmy stadion Wigier nie posiada sektora dla kibiców gości, co jest skandalem i dowodem na nieudolność zarządu Wigier, Pan Mazur i reszta działaczy uczestnicząca w remoncie/budowie stadionu nie mając pojęcia o standardach funkcjonujących w kraju i na świecie, nie uwzględniła prawa kibiców do obejrzenia widowiska sportowego swojej drużyny. To dowód jakich nieudaczników mamy w zarządzie klubu. My, Kibice stanowczo sprzeciwiamy się takiemu traktowaniu kibiców drużyn przyjezdnych.

Autor: 1999

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews