Honorowe zwycięstwo na koniec jesieni

Wigry Suwałki (3-1) Stal Stalowa Wola takim wynikiem zakończyła się runda jesienna w Suwałkach. Gole dla Wigier zrobyli: Makarewicz (6 minuta), Willer (67 minuta, z karnego) oraz Mikulenas (71 minuta). Okiem fanatyka ...

Jednego gola dla gości zdobył Skórski w 31 minucie. Mimo radości ze zwycięstwa, na myśl przychodzi powiedzenie o "zdobytym golu honorowym w przegranym meczu". Tak, sezon w wykonaniu Wigier można uznać za przegrany bez dwóch zdań a dzisiejsze zwycięstwo jest właśnie niczym przysłowiowy "gol honorowy". Problemy po jednym spotkaniu nie znikają, nie ma co mydlić sobie oczu. Miejscem Wigier nie jest dno tabeli, co do tego nie ma wątpliwości. Żaden kibic nie da się oszukać jednym wygranym spotkaniem i wmówić sobie że jest super, jak nie jest. Oby przerwa między sezonami została dobrze spożytkowana przez trenerów, działaczy i przede wszystkim piłkarzy.

Relacja z młyna.
Ze Stalowej Woli kilka osób na naszych trybunach. Nie ma u nas klatki i przyjezdni nie są wpuszczani. Mlynek kręcimy dopiero od drugiej połowy (protest). O dziwo nasi kopacze wygrywaja 3:1.