Znicz Pruszków (1-0) Wigry Suwałki                

Po bramce Pawła Bylaka w 22 minucie meczu Znicz Pruszków objął prowadzenie w meczu, którego już nie oddał do końca zawodów.

To dziewiąta porażka Wigier i nie ma co ukrywać katastrofa. Pan Mazur ma zaufanie do litewskiego trenera tylko na jakiej podstawie? Brak słów na komentowanie wyników sportowych. Gdzie te nasze gwiazdy? Brawo działacze za błyskotliwe transfery. Z przebiegu całej rundy jesiennej widać, że piłkarze najwyraźniej nie chcą grać a działaczom oraz prezesowi jest "w to mi graj"?
Panie Mazur może stracił Pan orientację, wiec przypomnijmy, zgodnie z panującymi zasadami gry w piłkę nożną należy wygrywać mecze a nie odworotnie.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews