Słaby trener ma poparcie słabego Prezesa    

Po wywiadzie jakiego udzielił dziennikarzowi radia5 Prezes Wigier Suwałki Dariusz Mazur dowiadujemy się, że Donatas Vencevicius cieszy się poparciem działaczy klubowych i zostaje w Wigrach.

 

Dziwi taka decyzja Prezesa oraz oburza kibiców piłki kopanej w Suwałkach tym bardziej że drużyna pod koniec rundy jesiennej zajmuje aż 14 lokatę w tabeli i jest trzecia od końca a więc można powiedzieć, okupuje dno tabeli. Tymczasem frekwencja drastycznie na meczach w Suwałkach spada, widać rosnące niezadowolenie kibiców czego dowodem są liczniejsze epitety kierowane do schodzących po meczu trenerów i piłkarzy. Niestety Pan Mazur widać nie dostrzega złej sytuacji drużyny wszak z powodu rezygnacji dwóch drużyn z udziału w rozgrywkach może sie okazać, że nikt nie spadnie z ligi, wiec po co sie stresować. Można odpuszczać mecze i okupować dół tabeli.

Pan Prezes dodatkowo we wspomnianym wywiadzie odnośnie meczu z Wisłą Puławy ( wygranym przez słabsze Wigry 1-0) stwierdził: "W końcu uśmiechnęło się do nas szczęście i wygraliśmy". Można przewrotnie powiedzieć - Panie Prezesie oby uśmiechało się do nas częściej szczęście bo na pracę Pana i grę skórokopów nie ma co liczyć, a wtedy będzie cudownie.

Źródło: radio5.com.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews