Odbić sie od dna. Z Wisłą Puławy o 6 punktów     

herb Wisła PuławyW sobotę 5 listopada o godzinie 16:00 w Puławach rozegrany zostanie mecz 18 kolejki Wisla Puławy - Wigry Suwałki.

Obie drużyny mogą się pochwalić tragicznymi wynikami sportowymi i pozycją na dnie tabeli, to jednak drużyna z Puław jest o oczko wyżej z dorobkiem 15 punktów. Wigry uzbierały 13 punktów i zajmują przedostatnie 15 miejsce w tabeli. Nas interesuje postawa suwalczan w tym meczu i udowodnienie przez drużynę, że nie są tak beznadziejni oraz, że kibice płącący 14 zł za bilet nie zostali zrobieni w biały dzień w tzw. ciula. Za to co zaprezentowały nam nasze gwiazdeczki, uzasadnione wątpliwości budzi sens żądania przez klub 14 czy 10 zł za taki piach. Nie da sie ukryć że pracownicy klubu po wybudowaniu śmiesznej trybunki i nazywaniu jej nowoczenym "nowym stadionem" najwyraźniej utracili kontakt z rzeczywistością i wymyślili ceny biletów nie przystawające do realiów suwalskich oraz II - ligowych. Klub za oglądanie 11 zawodników, którym brakuje zaangażowania i motywacji powinien za darmo wpuszczać kibiców na stadion. Koszty obsługi meczu, w tym mediów, w tym momencie, z własnej kieszeni pokrywają piłkarze wraz z działaczami, którzy nota bene wzięci zostali chyba z łapanki bo o profesjonalnym zarządzaniu klubem piłkarskim to nie mają bladego pojęcia.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na stadion MOSiR w Puławach, mieście mniejszym niż Suwałki (wg. wiki w Puławach mieszka 48 578 mieszkańców). Stadion obejmuje trzy trybuny dla kibiców: jedna mała (zadaszona), druga na całą długość boistka (zadaszona) oraz trzecia trybuna za bramką - cały łuk (bez dachu). Minusem jest to że jest to stadion także lekkoatletyczny. Niemniej, jeśli wziąć pod uwagę trybuny to w porównaniu ze stadionem Wisły Puławy suwalski stadionik wypada blado. Oto STADION w Puławach.

WIGRY TYLKO ZWYCIĘSTWO !

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews