Piłkarze Wigier ukarani                                  

Jak donoszą suwalskie media, piłkarze suwalskich Wigier zostali ukarani za porażki w dwóch ostatnich meczach ze Stomilem Olsztyn oraz Stalą Rzeszów.

Oficjalnym powodem nałożenia kar finansowych jest brak zaangażowania i nieprofesjonalne podejście do wykonywania przez piłkarzy swojej pracy. Jednym chórem przyklaskują tej decyzji zarówno prezes Mazur jak i trener Vencevicius. Nam pozostaje się zastanowić, czy to rozwiąże problem i czy zobaczymy piłkarzy oddających serce na murawie, walczących przez pełne 90 minut, czy informacja od trenera i prezesa jest tą prawdziwą, czy może warto wysłuchać piłkarzy. Być może problem takich wyników sportowych nie leży w lenistwie czy braku profesjonalizmu lecz może w innym miejscu. Piłkarze mogą grać przeciwko trenerowi a może nie być w formie po imprezach co do których mają zamiłowanie. Widzi się bywalców knajp będących w wyraźnym stanie wskazującym czy z papierosem. Mikulenas z papierosem to normalny już widok, chociaż akurat on strzelił ostatnio bramkę, jednak w drugiej połowie meczu jest już spuchnięty. Oczywiście gdyby zwyciężali, prezentowali dobrą grę to nie raziłby ich "średnio" sportowy tryb życia, no ale jak grają piach.... Może problem tkwi w nieterminowym wypłacaniu wynagrodzeń dla zawodników co bywa częstą praktyką w klubach.  A wiadomo, że piłkarze już dla samej frajdy nie zarzynają się na boisku, tak wiec może ukarać finansowo należy działaczy? Jakby tego nie rozkminiać, taka postawa jest napluciem w twarz kibicom, którzy na każdy mecz przychodzą z wiarą na zwycięstwo ich ukochanej drużyny.

Mamy widzieć gryzących trawę skórokopów, którzy walczą z wyżej notowanymi przeciwnikami  i którzy nie odpuszczają meczów z teoretycznie słabszymi.  Jest inaczej to fanatykom ciśnienie wzrasta a frekwencja wśród pikników wyraźnie spada, co już było widać na meczu ze Stalą. Wiadomo, moda na jedną trybunkę z oświetleniem mija, gorsza pogoda to daszek nie chroni przed deszczem wszystkich widzów, miejscówki na bilecie nie wolno zmieniać, a do tego kiepska gra zawodników i robi się niewesoło.
Problem jest a czy zostanie rozwiązany kolejne spotkania nam pokażą, oby na czas ktoś się obudził.

Wigry muszą zacząć wygrywać!

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews