Tragedia! Kolejna porażka Wigier.

Wigry Suwałki (1-2) Stal Rzeszów takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Suwałkach. Zaczęło się pięknie, Wigry od 16 minuty meczu po golu Mikulenasa objęły prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy spotkania.

Tragedia przyszła w drugiej połowie meczu, najpierw po rzucie wolnym w 53 minucie Stal wyrównuje na 1-1 by w 67 minucie podwyższyć na 2-1. W ten oto sposób skórokopy po raz drugi z rzędu przegrywają mecz przed własną publicznością po fatalnej grze. Dodajmy, że Stal grała bez dwóch podstawowych zawodników, którzy otrzymali czerwone kartki w poprzednim meczu. Pozostaje sie zastanowić co sie dzieje z piłkarzykami, którzy mimo prowadzenia przegrywają mecz. To druga porażka z rzędu a siódma w rundzie jesiennej, a tych głupio straconych punktów moze brakować w rundzie rewanżowej podczas walki o utrzymanie.
Zarząd zamiast kozaczyć na trybunach i uciszać dopingujących kibiców niech sie zastanowi co robi na Zarzeczu i za co bierze pieniądze.
Po tym meczu Wigry spadają na przedostatnią pozycję w tabeli.

Relacja z trybun.
Zbieramy się w 50 osób na tym tragicznym meczu. 5 flag na płocie, w tym jedna zalicza debiut - wizytówka VM 1999. Ogólnie zimno, frekwencja bieda z nędzą, zarówno u nas jak i na pikniku (czyżby moda na "krytą" minęła?). Piłkarze lecą w kule i dostają bęcki. 3 liga zbliża się wielkimi krokami. Z kibicowskiego punktu widzenia można się cieszyć - bliskie wyjazdy, odwieczni rywale itd. Ale życzyć sobie spadku nie wypada...

Trenera trzeba pogonić, bo to taka sama "faja" co Witkowski.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.