Relacja z wyjazdu do Kętrzyna                      

Na mecz naszych braci wybraliśmy sie autokarem w 40 osób. Na zaplanowaną na godzinę 12 zbiórkę, przypałętali się również nieproszeni goście z kamerą i aparatem.

Po obowiązkowym "spisie powszechnym" ładujemy się na pokład i ruszamy w trasę. Droga mija spokojnie, można powiedzieć, że zbyt spokojnie i powoli, gdyż autokar rozwijał maksymalnie 70km/h. Wszystko za sprawą "wycieczki na koszt podatnika", która postanowiła w dość sporym gronie przykleić się do naszej, finansowanej z prywatnych kieszeni. Tym samym na miejsce docieramy lekko spóźnieni, gdyż w momencie wysiadania z jumbojeta słychać było gwizdek rozpoczynający mecz. Na imponujących schodach prowadzących na "estadio de Granica" witamy się z przyjaciółmi, którzy ogarniają nam wjazd. Zajmujemy miejsca na sektorze, wywieszając dwie flagi: Forza Wigry i Os.Centrum, obok trzech flag Granicy. Młyn tego dnia dobijał do 150 osób, doping dość dobry. Na stadionie ogółem około 500 osób.

Kibice gości.
Pod koniec pierwszej połowy pod stadion przyjechali goście w ponoć 14 aut. Po problemach z wejściem i zawinięciu przez ochrone dwóch osób od nich wbijają na stadion w celu ich odbicia. My w tym czasie śpiewamy okolicznościowe pieśni, typowe dla takich sytuacji ("Zostaw kibica"). Cała akcja trwała dosłownie chwilę za drzewami przy wejściu na stadion, po czym goście się ulotnili w bezpieczne miejsce. Według naszych obserwacji, sporą część ich ekipy stanowiła Jagiellonia i jej FC. Szkoda, że nie dane im było oglądać meczu z wysokości trybun, byłoby zapewne ciekawiej.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews