WIGRY SUWAŁKI (1-0) Motor Lublin    

Dobra passa trwa. Piąte zwycięstwo z rzędu i kolejne 3 punkty dla Wigier. Bramkę w 63 minucie zdobywa Kacper Wełniak. Walczyć Wigry walczyć! Relacja + FOTO ... 

Kolejny raz 3 punkty wędrują dla Wigier! Z racji wprowadzonej czerwonej strefy z racji "pandemii" mecz odbył się bez udziału publiczności. Mimo, że nie mogliśmy dopingować Wigier z perspektywy trybuny, spontanicznie w kilkadziesiąt osób meldujemy się pod ogrodzeniem Stadionu przy ul. Zarzecze. Po pierwszej połowie rozchodzimy się w swoją stronę, ponieważ, ciężko normalnie funkcjonować w maseczce, a co dopiero mówić o dopingu, a na dodatek cały czas czuliśmy oddech na plecach "stróżów prawa", którzy bacznie obserwowali, czy komuś nie osunęła się maseczka z nosa... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews