Stomil Olsztyn (2-1) WIGRY SUWAŁKI    

Porażka z gumowymi. Tak sie kończy gdy sie gra tylko w drugiej połowie. Karnego zmarnował Bartczak. Stomil słabszy a jednak wygrał. Trener, skórokopy weźcie sie do roboty! Jesteśmy na 16 miejscu w tabeli. Relacja + FOTO ...

W Olsztynie melduje się 148 os. w tym nasi przyjaciele z Granicy ( 13 os. ) i Olimpii ( 22 os. ). Na płocie wywieszamy 4 flagi: " Wigry Suwałki " , "WSH", "Olimpia Grudziądz " + flagę kibiców Wigier z Olecka, którzy na tym wyjeździe stawili się w 15 os. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping w towarzystwie bębna. Stomilowcy tworzą ponad 300 osobowy młyn z 4 flagami i transparentem broniącym polskie rodziny.
Podziękowania dla braci za wsparcie. 

Wigry

ze_strony_stadionowioprawcy.pl

Wigry

ze_strony_fb_Wigry_Suwałki

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews