WIGRY SUWAŁKI (2-0) GKS Katowice    

Po zwycięstwie Wigier to i poniedziałkowy powrót do pracy nie wydaje się taki ciężki :) Cenne 3 punkty zostają w Suwałkach po bramkach Wiktora Biedrzyckiego (33 min) oraz Joel'a Huertasa (45 min). Jesteśmy na 13 pozycji w lidze i walczymy dalej. Relacja + FOTO...

Na meczu z GKS-em wystawiamy ok 150 - osobowy młyn. Wspiera nas 4 braci z Olimpii.Tego dnia na płocie wywieszamy 5 flag + baner "Narodowe Olecko". W drugiej części spotkania na znak pamięci o Żołnierzach "Wyklętych" prezentujemy ok 20 transparentów na 2 kijach z symbolem Polski Walczącej. Goście wypełnili szczelnie klatkę ( ok 270 os. ), wywiesili 2 duże flagi + trans.

Wigry
 

 źródło:_ Wigry_Suwałki_facebook

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews