PP WIGRY SUWAŁKI (0-3) Raków Częstochowa

Odpadamy z Pucharu Polski.Szkoda słów oglądać tak słabych piłkarzy a potem pisać o kolejnych porażkach. Kiedy przyjdzie przebudzenie? Co robią ci pseudo-działacze? Relacja + FOTO ...

Na pucharowym meczu z Rakowem zbieramy się w ok 80 os. Na znak protestu na płocie wywieszamy transparent "Nie będziemy robić tego co ktoś nam każe, a przez was cierpią piłkarze". Przez pierwszą połowę nie prowadzimy również dopingu. Wszystko przez zakaz planowanej przez nas oprawy, która dotyczyła absurdalnego regulaminu stadionu, m.in. zakazu używania sektorówek. Doping prowadzimy od 2 części spotkania, trans pozostał dalej na płocie. Kibice Rakowa przyjeżdżają do Suwałk w ponad 40 os. + ok 20 osobowa delegacja stomilowców. Wywieszają 2 flagi i 2 transy.

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews