ŁKS Łódź (2-1) WIGRY SUWAŁKI      

Sędziowska pomyłka wypaczyła wynik zawodów sportowych. Karny z kapelusza i wracamy do Suwałk bez punktu. Jesteśmy na 10 pozycji w tabeli. Relacja + FOTO ...

Na najważniejszy wyjazd w rundzie jesiennej ruszamy w 149 os. w tym 22 przyjaciół z Grudziądzkiej Olimpii. Kibice Wigier z Olecka stawili się na (W)yprawie w lekko ponad 20 os. Nie zabrakło również kilku fanatyków SKS-u z emigracji, którzy specjalnie przylecieli na ten mecz. Droga do Łodzi mija spokojnie i bez atrakcji. Z powodu zamkniętego sektora gości kibice ŁKS-u zachowują się jak trzeba i wpuszczają nas na własną trybunę. Niemal przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping. Fani Łódzkiego KS-u tworzą dosyć liczny młyn z niezłym dopingiem.
Dzięki dla braci za wsparcie !

Za tydzień gramy u siebie z GKS-em Tychy. WSzyscy do młyna !

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews