WIGRY SUWAŁKI (2-0) Stomil Olsztyn    

Zwycięstwo Wigier w derbach północno-wschodniej Polski. Dwie bramki dla Suwalczan zdobyli: Kamil Sabiłło (32 min) oraz Filip Karbowy (44 min). Jesteśmy na 5 pozycji w tabeli. Foto + relacja... 

Przed meczem na zbiórce zbieramy się w ok 150 os. Ze śpiewem na ustach ruszamy na stadion, podczas marszu odpalamy race i petardy hukowe. Tego dnia wystawiamy ok 350 osobowy młyn, wspierają nas bracia z Kętrzyna w 8 os. i Olimpii w 14 os. Kibice Wigier z Olecka są obecni w 30 głów. Na płocie wywieszamy kilka flag + 1 GKS-u. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry i równy doping. W pierwszej połowie prezentujemy oldschoolową oprawę składającą się z kilkudziesięciu malowanych transparentów na 2 kijach i transu na płot "Stary Kibicowski Styl".

Goście przyjechali do Suwałk w ok 140 os. w tym 30 fanów ŁKS-u Łomża.

Wigry

Wigry

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews