WIGRY SUWAŁKI (1-1) Chojniczanka Chojnice 

Uratowany remis bo bramce Martina Adamca w 90 min. meczu. Wigry grające w 10 od 74 min. meczu. Sędzia bardzo słabe zawody. Po dwóch kolejkach jesteśmy na 3 miescu w tabeli. Relacja z młyna ...

Pierwszy mecz w sezonie na własnym boisku wypadł nam w wyjątkowo upalny dzień, przez co frekwencja na stadionie nie dopisała tego dnia. Piknikowe towarzystwo - Janusze i Grażyny woleli leżeć plackiem nad wodą przy grylu ;).
Na ten mecz mieliśmy przygotowaną oprawę, ku naszemu zdziwieniu mamy problem z wniesieniem choreografii. Baczne oko kierownika ds. bezpieczeństwa wypatrzyło zakazany znak ! Mianowicie chodzi o symbol Polski Walczącej. Ostatecznie po słownych przepychankach udaje nam się wnieść oprawę. W ramach protestu nic nie prezentujemy. Na meczu wystawiamy ok 130 osobowy młyn. Akcja " Wszyscy w barwach" przyniosła pozytywny efekt, wszyscy mieli na sobie biało - niebieskie koszulki. Na płocie wywieszamy kilka flag w tym jedną nową " Wigry Suwałki Hooligans ". Goście do Suwałk przyjeżdżają w 14 osób.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews