WIGRY SUWAŁKI (6-0) Ruch Chorzów      

Efektowne zwycięstwo na zakończenie sezonu. Bramki dla Wigier zdobyli: Bartłomiej Kulejewski 5 (samobójczy), Mateusz Radecki (35 min), Mariusz Rybicki (56 min), Mateusz Spychała (57 min), Karol Mackiewicz (73 min), Patryk Sokołowski (90 min). Jesteśmy na 6 miejscu w tabeli z 52 punktami. Relacja + FOTO ...

Mecz z Ruchem nie wywołał specjalnego ciśnienia w naszych szeregach. Głównym powodem był zakaz wyjazdowy dla kibiców Niebieskich. Wiadomo było, że sektor gości tego dnia będzie świecił pustkami. Tworzymy ok 120 osobowy młyn i wywieszamy kilka flag. Wspiera nas 7 fanatyków Olimpii z flagą. Dzięki za wsparcie! Tradycyjnie kibice Wigier z Olecka pojawili się w dobrej liczbie. Prowadzimy dosyć dobry doping. Na całym stadionie atmosfera iście wakacyjna. Warto dodać, że na trybunie piknikowej pojawiła się grupka starszych fanów Ruchu, którzy zaznaczyli swoją obecność.

Wigry
 

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews