WIGRY SUWAŁKI (1-0) Olimpia Grudziądz  

Zwycięstwo Wigier po bramce Rafała Remisza w 60 min. Drugie zwycięstwo z rzędu i siódmy mecz bez porażki. Jesteśmy na 10 miejscu w tabeli z 18 punktami. Relacja + FOTO ...

Ostatni mecz na własnym boisku w rundzie jesiennej wypadł nam z naszymi przyjaciółmi z Grudziądza. Spotkanie zapowiadało się całkiem interesująco.
Dzień wcześniej jesteśmy obecni w ok 50 os. na gali sportów walki w Gołdapi. Jest z nami 15 osobowa delegacja z Miasta Ułanów, oczywiście nie zabrakło młodej załogi z Olecka ( 10 os. ). W zmaganiach wzięło udział 3 kibiców Wigier, bilans walk to 2 zwycięstwa i jedna porażka. Wracamy do Suwałk, nocą trwa wspólna integracja aż do białego rana.
Na drugi dzień wszyscy zwarci i gotowi udajemy się na stadion. W sumie na sektorze II tego dnia stawiło się ok 300 osób. Grudziądzka Olimpia zameldowała się w 35 głów + 4 kiboli Drwęcy NML. Fani Wigier z Olecka przyjechali tego dnia w 52 os.! Brawo za konkretną liczbę.
Na płocie wysi kilka flag w tym 2 Olimpii i jedną KSD. Przez całe spotkanie prowadzimy wspólny konkretny doping. Niestety z pewnych przyczyn nie zaprezentowaliśmy przygotowanej wcześniej oprawy.

Wigry
 

Wigry
 

źródło:_facebook.pl/WigrySuwałki

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews