WIGRY SUWAŁKI (1-2) GKS Tychy    

Niestety porażka na inaugurację sezonu w Suwałkach. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył Mariusz Rybicki w 17 min. Oby piłkarze szybko sie otrząsnęli z "wakacyjnego nastroju". Relacja + Foto...

Niestety z powodu remontu sektora gości kibice przyjezdni dostali zakaz wyjazdowy na ten mecz. Początkowo wyrazili chęć zapełnienia całej klatki, co z pewnością dodałoby atrakcyjności temu spotkaniu.

Tego dnia tworzymy ok. 150 osobowy młyn. Wspomagają nas bracia z Grudziądza w 10 os. Mieli ze sobą jedną flagę „Batorego”. Tradycyjnie dobrze pokazali się kibice Wigier z Olecka, którzy stawili się w 20 osób. Warto dodać o obecności fanów SKS-u z Filipowa ( 8 ) i Szypliszk ( 8 ).
Na płocie tego dnia debiutuje nowa flaga "Olecko – Mazury WSchodnie". Fanę wywieszamy w centralnym punkcie naszego sektora w podziękowaniu dla naszego FC za aktywny udział w życiu kibolskim na Wigrach. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry i równy doping. Po meczu dziękujemy dla Kamila Zapolnika za godną postawę na boisku.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !
Wigry
 

WigryOlecko
za_suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews