PP Arka Gdynia (2-4) WIGRY SUWAŁKI        

Brawo za walkę!!! Wygrywamy rewanżowy mecz z Arką, niestety jednak, to gdynianie zagrają na Narodowym w finale Pucharu Polski. Suwalczanie zagrali bardzo dobre zawody, nie poddawali się, mimo dużej straty z pierwszego spotkania i walczyli do końca o dobry rezultat.... (Relacja+Foto)

Gole dla biało-niebieskich zdobywali: Damian Kądzior 21 i 79 min, Kamil Zapolnik 45 min (k) oraz Omar Santana 52 min. Niestety jednego gola dla Wigier nie uznał sędzia. Byliśmy blisko, zabrakło nam jednej bramki.

 

Relacja z wyjazdu

Półfinał Pucharu Polski na stadionie Arki nie wywołał jakiegoś szczególnego ciśnienia w naszym mieście. Wszystko za sprawą marnego wyniku na własnym boisku, który znacznie ostudził apetyt na grę w finale. W wysokie zwycięstwo wierzyli już tylko najwierniejsi fani SKS-u, którzy ruszyli na wyprawę do Gdyni. Kibice sukcesu wybrali opcję oglądania meczu przed ekranem. Na sektorze gości meldujemy się w 155 osób w tym Granica Kętrzyn (8 os.), Olimpia Grudziądz (24 os.). Tego dnia oficjalnie przybijamy układ z kibicami Grudziądzkiej Olimpii.  Tradycyjnie obecni są również kibice Wigier z Olecka w 15 osób. W klatce wywieszamy kilka flag w tym po jednej Granicy Kętrzyn i Olimpii Grudziądz. Na płocie ląduje również trans poświęcony koledze  z Grudziądza „Daniel wracaj do zdrowia”. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping.  Emocji nie brakowało, śmiało można powiedzieć, że był to najbardziej emocjonujący mecz  w historii Wigier. Wybuchy szczęścia przeplatane z dramatem na boisku. W drugiej części meczu prezentujemy malowaną sektorówkę z białym niedźwiedziem + trans. Całość tworzył napis:  ”Walczyć, wygrywać, nie poddawać się nigdy – charakterne Wigry". Pojawiły się również flagi na kijach + świece dymne. Młyn Arki bez rewelacji. Widać, że wiele osób odpuściło sobie przyjście na stadion ze względu na słabą grę swoich kopaczy. Mimo wszystko, to Arkowcy dostali się do finału Pucharu Polski. Było bardzo blisko, jednak nie czujemy się przegrani. Mecz ten przejdzie do historii jako ten z gatunku "walki do końca".

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

info_www.suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews