PP WIGRY SUWAŁKI (0-3) Arka Gdynia  

Niestety porażka Wigier w pierwszym meczu Pucharu Polski. Różnica przygotowania między pierwszoligowcem a drużyną Wigier, które jeszcze nie rozpoczęły sezonu w I lidze, bardzo wyrażna. Relacja + Foto .....

Tworzymy ok 500 osobowy młyn. Wspomagają nas bracia z Kętrzyna w 9 os. z flagą. Bardzo dobrze pokazali się kibice Wigier z Olecka, którzy na mecz wybrali się 40 osobowym składem . Bardzo cieszy nas fakt, że Wigierskie Mazury Wschodnie rosną w siłę. Dodatkowo na młynie pojawili się fani SKS-u m.in. z Przebrodu, Szypliszk, Filipowa i Gołdapi. W drugiej części meczu została zaprezentowana okazjonalna sektorówka + transparent na płot. Arkowcy do Suwałk wybrali się w ok 250 osób. Wywiesili 2 flagi + transparent dla kolegi z KSC, prowadzili w miarę dobry doping. Wszyscy na rewanż do Gdyni. Wigry MY wierzymy!

Wigry

Wigry

Arka Gdynia

Arka

 źródło: www.suwalczanie.pl i własne.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews