JESTEŚMY W PÓŁFINALE !!!            

Po remisie w Suwałkach 1-1 (pierwszy mecz Wigry wygrały 2-1) do półfinału Pucharu Polski przechodzą Suwalczanie. Na tym poziomie rozgrywek jesteśmy po raz pierwszy w historii. Bramkę dla Wigier zdobywa Łukasz Wroński w 34 min. W półfinale PP gramy z Arką Gdynia. Relacja+ FOTO...

Spotkanie z GKS-em Jastzębie wywołało w szeregach kibiców Wigier dosyć sporą mobilizację. Mecz rozgrywany był w iście zimowej aurze. Tego dnia zapełniamy cały sektor nr. 2. W młynie zebrało się ok 450 fanatyków Biało – Niebieskich. W II połowie było nas trochę mniej. Stawiła się liczna delegacja FC Olecko (20 os ), obecni również kibice Wigier z Przebrodu, Filipowa, Szypliszk i kilku innych mniejszych miejscowości. Na płocie wywieszamy kilka flag + transparent z poparciem dla kibiców Polonii Bytom, którzy walczą obecnie o przetrwanie swojego klubu. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping do którego kilka razy przyłączał się cały stadion. Pod koniec II połowy meczu unosimy nad głowami sektorówkę i odpalamy kilka rac. Z pewnych względów nie została zaprezentowana istotna część oprawy. Nad stadionem pojawiły się również fajerwerki. Goście przyjechali do Suwałk w ok 170 os. Wywiesili jedną dużą flagę „Wojownicy z Południa” + kilka mniejszych. W czasie meczu odpalili sporą ilość strobo. Prowadzili sporadyczny doping.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

GKS Jastrzębie

GKSJastrzebie

 

za źródło: www.suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews