WIGRY SUWAŁKI (2-1) Stomil Olsztyn      

W zimowych i typowo biegunowych warunkach wygrywamy ze Stomilem Olsztyn po bramkach Rafała Augustyniaka (3 min), Damiana Kądziora z karnego (25 min). Jesteśmy na 8 pozycji w tabeli. FOTO i Relacja ....

Tego dnia tworzymy ok 200 osobowy młyn. Wspierają nas nasi bracia z Kętrzyna w 9 os. W drugiej części meczu prezentujemy sektorówkę szachownicę, flagowisko + konfetti. Prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Przy okazji meczu odbyło się pożegnanie Kamila Lauryna, wychowanka Wigier który przeszedł już na piłkarską emeryturę. Dziękujemy za te wszystkie lata i oddanie serca dla Wigier. Kamil w czasie meczu gościł również na gnieździe i poprowadził przez chwilę doping. Goście przyjechali do Suwałk w ok 90 osób. Wywiesili 3 flagi, prowadzili rwany doping. (suwalczanie.pl)

Wigry
Stomil
 

Żródło: www.suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews