Sandecja N. Sącz (2-1) WIGRY SUWAŁKI   

Trzecia porażka z rzędu. Jedyną bramkę dla Wigier zdobył Kamil Adamek w 20 minucie meczu. Jesteśmy na 3 pozycji w lidze z 16 punktami. Relacja+FOTO....

Na daleki wyjazd do Nowego Sącza wybieramy się w 9 os.  Ruszamy już w piątek w nocy. Przed meczem trochę czasu poświęcamy na turystykę i podziwianie górskich krajobrazów. Na meczu wywieszamy flagę i kilkanaście razy zaznaczamy swoją obecność. Kibice gospodarzy wystawili ok 100 młyn z przyzwoitym dopingiem. Droga powrotna dosyć męcząca bez atrakcji. Niestety piłkarze Wigier przegrywają już trzecie z rzędu spotkanie.  Zmagania zakończyły się wynikiem 2:1 dla Sandecji. 

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews