GKS Tychy (2-1) WIGRY SUWAŁKI      

Niestety porażka w Tychach. Jedną bramkę dla Wigier zdobywa Damian Gąska w 57 min. Z 16 punktami utrzymujemy pierwszą pozycję w tabeli. Relacja + FOTO.... 

Do Tychów wyruszamy z samego rana w 41 os. Obecnych 5 fanatyków z Olecka. Droga mija spokojnie. Na miejscu jesteśmy ok 30 min przed meczem. Wejście na stadion przebiegało bez problemów. Na sektorze przez całe spotkanie dopingujemy Biało – Niebieskich. Pomagała nam przy tym akustyka stadionu. Chwilami było nas słychać dosyć dobrze podczas transmycji meczu w tv. Stadion w Tychach robi bardzo pozytywne wrażenie. Na trybunach zebrało się ok 5,5 tys. widzów. Młyn miejscowych liczył ok 600 os. Chwilami dopingował cały stadion co dało dobry efekt. Powrót spokojny.

Wigry

Wigry

Relacja i foto dzięki www.suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews