PP WIGRY SUWAŁKI (2-1) TermalicaNieciecza

Wygrywamy z Niecieczą po bramkach (Kuku 45 min.) i Kamila Zapolnika (70 min.) i awansujemy do kolejnej rundy PP. Relacja+FOTO ...

 
Fanatyków Wigier w młynie ok. 250 osób, w tym fani Wigier z Olecka. Kilka razy podkreślamy do kogo należy miasto nad rzeką Legą. Na płocie wywieszamy kilka flag. Doping z naszej strony bardzo dobry, często przyłączał się cały stadion. Kibiców gości brak.
W kolejnej rundzie PP naszym przeciwnikiem jest Górnik Zabrze, który dość nieoczekiwanie wyeliminował w Zabrzu Legię Warszawa 3-2. Tak więc Wigry zamiast meczu na Łazienkowskiej, w kolejnej rundzie PP zagrają na nowym obiekcie Górnika Zabrze.

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews