WIGRY SUWAŁKI (2-1) Znicz Pruszków    

Dobry początek ligi! Drugie zwycięstwo Wigier, tym razem po bramkach zdobytych w ostatnich minutach meczu przez Kamila Adamka (88 min.) i Kamila Zapolnika (90 min.). Oby dobra passa trwała dalej. RELACJA+FOTO ....

Spotkanie ze Zniczem Pruszków przyciągnęło na stadion przy ul. Zarzecze 26 ok. 2 tysięczną publiczność. Był to pierwszy mecz na własnym boisku w nowym sezonie. Drużyna z Pruszkowa nie posiada zorganizowanej grupy kibiców. Nic dziwnego, że klatka tego dnia świeciła pustkami. Na młynie zbieramy się w ok 300 osób. Razem z nami na sektorze obecni są kibice Wigier z Olecka ( 15 ) i Przebrodu + pojedyncze osoby z okolicznych miejscowości. Na płocie wywieszamy kilka flag m.in ” Forza Wigry”, ” Suwalszczyzna” , ” Kodzik”. Od początku do końca prowadzimy dobry doping, kilka razy do wspólnych śpiewów przyłącza się cały stadion, szczególnie pod koniec spotkania wrzało na trybunach z powodu emocji na murawie. Przez większość spotkania przegrywamy 0:1, pod koniec zmagań nasi piłkarze strzelają dwie bramki i mecz kończy się zwycięstwem 2:1 ! Rozpoczyna się szaleństwo i radość na trybunach,stadion opuszczamy w dobrych humorach. Kolejne spotkanie Wigry rozegrają już 9 sierpnia o godzinie 19:47. Będą to zmagania w Pucharze Polski z Niecieczą. Smaku temu pojedynkowi dodaje fakt, że po wygranej zmierzymy się z Legią Warszawa lub Górnikiem Zabrze! Przypominamy również o zapisach na wyjazd do Tychów ! Na wyprawę ruszamy 3 września.

Wigry
 

 za www.suwalczanie.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews