GKS Katowice (0-1) WIGRY SUWAŁKI  

Po wakacyjnej przerwie znowu ligowe emocje. Pierwsza kolejka dla Wigier i zwycięstwo na wyjeździe w Katowicach. Bramkę dla biało-niebieskich zdobywa Kamil Adamek w 65 minucie meczu. 3 punkty jadą do Suwałk. RELACJA+FOTO ...

Na daleki wyjazd do Katowic wybieramy się w 40 osób w tym 8 FC Olecko. Droga na Górny Śląsk mija spokojnie i dosyć szybko. Przywitał nas obfity deszcz, jednak aura była tylko przejściowa. Na miejscu jesteśmy ok 30 min przed meczem. Wywieszamy transparent dotyczący Powstania Warszawskiego. Przez znaczną część spotkania dopingujemy Biało – Niebieskich. Gospodarze wystawiają dosyć liczny młyn, na płocie wywieszają sporo swoich flag w tym jedną Górnika Zabrze i zgodową GKS FCB. Doping prowadzą bardzo dobry, znacznie pomaga im przy tym akustyka „Blaszoka”. Kibice GieKSy wywiesili również transparent ”Katowice 1944 Pamiętają„. Nasi kopacze wygrywają pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Po meczu trochę jesteśmy trzymani na sektorze po czym udajemy się w drogę powrotną. Na trasie Częstochowa – Warszawa mijamy co chwilę dyskotekę w wykonaniu stróżów prawa. Czyżby akcja miała związek ze Światowymi Dniami Młodzieży czy może kibice byli sprawcami całego zamieszania…? Dalsza część powrotu bez atrakcji. Kolejny wyjazd na który mobilizujemy się to GKS Tychy !

za www.suwalczanie.pl

 

Wigry

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews