WIGRY SUWAŁKI (2-0) Sandecja Nowy Sącz

Zwycięstwo! Po bramkach Kamila Adamka w 53 i 59 minucie meczu wygrywamy z Sandecją Nowy Sącz 2-0. Jesteśmy na 11 pozycji w tabeli z 41 punktami (3 punkty nad strefą zagrożoną). cd.+ Relacja+FOTO

Przed nami jeszcze dwie kolejki, mecz z Wisłą Płock (na wyjeździe), która zapewniła już sobie awans do Ekstraklasy oraz  mecz u siebie z Olimpią Grudziądz, która walczy o utrzymanie. Także do boju Wigry marsz!

Relacja

Tego dnia wystawiamy ok 300 osobowy młyn w tym 24 osobowa grupa kibiców Wigier z Olecka. Jak widać chłopaki z FC Olecko prezentują bardzo przyzwoitą formę.  Na płocie wywieszamy kilka flag i dopingujemy przez ponad 90 minut. Prezentujemy również flagi na kijach. Na całym stadionie zebrało się ok 2 tys. widzów.