WIGRY SUWAŁKI (0-1) Olimpia Grudziądz     

Niestety porażka w meczu, w którym powinniśmy walczyć do końca o zwycięstwo. Jesteśmy na 14 pozycji w tabeli, tuż nad strefą spadkową. >>FILM Youtube << Relacja + FOTO ...

Mecz z Olimpią Grudziądz przyciągnał na trybuny całkiem sporą rzeszę fanów Wigier. Początek spotkania to 19:47, co dało dodatkowego smaczku. Młyn tego dnia śmiało można ocenić jako najliczniejszy w tym sezonie, zajęliśmy niemal cały sektor. Przez całe spotkanie głośno dopingujemy, chwilami cały stadion wstawał i oznajmiał kto jest dumą Suwalszczyzny. Kibice Olimpii stawili się w Suwałkach w ok 40 os, wywieszają 1 flagę i w miare dobrze dopingują swoją drużynę. 

Wigry

Wigry

Wigry

Olimpia Grudziądz

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews