WIGRY SUWAŁKI (2-1) Zagłębie Lubin     

Po trzech z rzędu remisach wreszcie zwycięstwo! Satysfakcja tym większa, że zwycięstwo odniesione nad Zagłębiem Lubin, który ma ambicje powrotu do Ekstraklasy. Relacja + FOTO...

Bramki dla Suwalczan zdobyli - Sebastian Radzio (1 min.) i Karol Mackiewicz (83 min.). Jak na beniaminka bardzo dobry wynik.

Mecz z Zagłębiem zapowiadał sie całkiem ciekawie. Wiadomo było, że fani z Lubina pojawią się na Biegunie w dobrej liczbie. My tego dnia zbieramy się w porywch do 350 os, z pewnością było nas więcej niż na meczu ze Stomilem, dodatko wspomaga nas nasza zgoda Granica w 4 os. Na płocie wywieszamy kilka flag i od początku jedziemy z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie. Kilka razy cały stadion wstawał i przyłączał się do dopingu, co jest ewenementem na naszym stadionie. Dało to bardzo dobry efekt, atmosfera bardzo rzadko spotykana na meczach Wigier. Kibice Zagłębia stawili się w bardzo dobrej liczbie, dobre ponad 200 osób. Zdaniem wielu osób, była to najlepsza ekipa jaka kiedykolwiek pojawiła się na naszym stadionie. W drugiej połowie na płocie wywieszają trans NIE PALCEM PO MAPIE, do tego nad głowami unoszą sektorówkę. Po czym sektorówa opada i odpalają pirotechnikę a asyście drugiego transparentu TYLKO KIBICOWSKIM SZLAKIEM. Część świecidełek ląduje a płycie przy boisku, co dało dodatkowy efekt. Po meczu razem z kibicami Granicy świętujemy zwycięstwo w centrum miasta.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Zagłębie Lubin

Zaglebie

Zaglebie

Zaglebie

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews