WIGRY SUWAŁKI (1-1) Stomil Olsztyn    

Pierwszy mecz na zapleczu Ekstraklasy Wigry remisują ze Stomilem 1-1. Zawodnikiem, który zdobył w 44 minuciegola dla Suwalczan był Mateusz Żebrowski. Mecz rozegrany o kontrowersyjnej porze, w największym skwarze. Relacja + ZDJĘCIA ...

Pierwszy mecz w 1 lidze przypadł nam z atrakcyjnym kibicowsko przeciwnikiem. Spotkanie emitowane było na żywo na kanale orange sport. Z tego powodu mecz został rozegrany o śmiesznej godzinie - 12:30. Czas rozegrania zmagań i 34 stopniowy upał odstraszył część piknikowej publiki. Na trybunach zasiadło ok 2.5 tys widzów. My zbieramy się w około 300 os. Tego dnia wspomaga nas nasza zgoda Granica w 25 głów. Całe spotkanie dobrze dopingujemy naszych grajków. W 40 minucie meczu z okazji 70 rocznicy Powstania Warszawskiego prezentujemy oprawę, na początku na płot leci transparent "BATALION WIGRY" po czym nad głowami rozwijamy sektorówkę z symbolem Batalionu Wigry, który dzielnie walczył w Powstaniu. Oczywiście nie zabrakło gromkich okrzyków " Cześć i Chwała Bohaterom" Jeżeli chodzi o kibiców Stomilu to nie zawiedli i w Suwałkach zjawili się w ok 280 os, część z nich nie zostaje wpuszczona na sektor. Stomilowcy wywieszają kilka flag i w miarę dobrze dopingują. Po meczu imprezujemy z braćmi do późnej nocy. Dzięki za wsparcie.

>>FILM na Youtube<<

Wigry 

Wigry

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews