Concordia Elbląg (0-3) WIGRY SUWAŁKI       

Rozje.... I ligi bramy! Po bramkach Mateusza Żebrowskiego w 35 min, Sebastiana Radzio w 77 min, Karola Mackiewicza w 87 min wygrywamy 3-0 i jesteśmy już dosłownie o krok od historyczego wydarzenia jakim jest awans do zaplecza Ekstraklasy. Relacja + Foto

Drużyna musi jeszcze zdobyć się na wysiłek i wygrać za tydzień mecz w Suwałkach ze Stalą Rzeszów. Jesteśmy na 2 miejscu i mamy 2 punkty przewagi nad Siarką. Wszyscy na Zarzecze 8 czerwca o 17:00!!!

Do Elbląga wybieramy się jednym autokarem i autami. Łączna liczba na sektorze gości to 104 os. Na płocie wywieszamy jedną dużą flagę WIGRY SUWAŁKI i dopingujemy przez całe spotkanie. Mecz wygrywamy i jesteśmy coraz bliżej awansu. Powrót bez atrakcji.

Wigry

Wigry

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews