WIGRY SUWAŁKI (2-1) Pogoń Siedlce         

Po bramkach Sebastiana Radzio w 28 min i Adriana Karankiewicza w 78 min wygrywamy z Pogonią Siedlce. Jesteśmy nadal na 3 miejscu z punktem straty do drugiego miejsca w tabeli premiowanego awansem zajmowanym przez Siarkę. Relacja + FOTO ...

Do końca sezonu pozostały 2 kolejki, trzeba wszystko wygrać! W następnej kolejce, mecz na szczycie Pogoń Siedlce gra u siebie z Siarką.

Mimo deszczowej pogody, tego dnia zbieramy się w całkiem dobrej liczbie. Na płocie wywieszamy sporo flag w tym nową "Wigry albo śmierć". Przez całe spotkanie jedziemy z konkretnym dopingiem. W drugiej połowie młyn liczył ok 250 os. Goscie przyjechali do Suwałk w ok 30 os.

Wigry 

Wigry 

Wigry

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews