Wisła Puławy (2-2) WIGRY SUWAŁKI           

Remis na wyjeździe w Puławach. Po bramkach Povilas'a Lukšys'a (74 min.), Tomasza Tuttasa z karnego (88 min.). Wigry utrzymują 3 pozycję w tabeli tracąc 3 punkty do lidera. Relacja + FOTO

Do Puław wybieramy się w 55 osób. W drodze na mecz zaliczamy liczne postoje. Pogoda tego dnia dopisywała, im dalej w głąb Polski tym cieplej. Na jednej se stacji zaliczamy pierwszy Wigierski hard bass, brakowało podkładu muzycznego ale nie wyszło tak źle ;). Na miejsce dojeżdzamy ok 30 min przed spotkaniem. Jeżeli chodzi o wpuszczanie na stadion to w Puławach wygląda to nie zaciekawie... Bilet w cenie 10 zł, zwykły paragon z kodem kreskowym, na wejściu każdy musiał podejść do czytnika i przyłożyć swój bilecik. Sam stadion wygląda dosyć imponująco, eleganckie kryte trybuny, sektor gości również prezentował się ok. Wygląda to dużo lepiej niż w Suwałkach... Na płocie wywieszamy 2 flagi "Forza Wigry" i mniejszą barwówkę " Wigry". Całe spotkanie jedziemy z konkretnym dopingiem, pomagała nam przy tym bardzo dobra akustyka stadionu. Na początku drugiej połowy prezentujemy niedużych rozmiarów sektorówkę z napisem WIGRY ON TOUR. Miejscowy kibice bez młyna, pod stadionem stało jedynie kilkanaście osób o średniej wieku  16 lat. Mecz kończy się remisem 2:2. Po zakończeniu spotkania jesteśmy trzymani jakiś czas w klatce. Powód to zepsucie naszego autokaru, do momentu naprawy policja zakazała nam wychodzić z sektora gości ! W końcu udaje się odpalić nasz transport i ruszamy w drogę powrotną. Powrót bez atrakcji.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews