WIGRY SUWAŁKI (2-1) Motor Lublin           

Koniec meczu dla nas. Wygrywamy z Motorem Lublin po bramkach Tomasza Tuttasa (86 min.) oraz Piotra Karłowicza w doliczonym czasie gry. Relacja z młyna + FOTO

Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, w szeregach kibiców Wigier wywołał dosyć spore ciśnienie. Prace nad głównym punktem oprawy zakończyły się na ranem w dniu meczu... Niczym była zarwana noc dla kilku kibiców... czego nie robi się dla klubu. Niestety tego dnia pogoda nie sprzyjała, pochmurno i deszczowo co odstraszyło sporą część niedzielnych kibiców.  Nasz młyn tego dnia prezentował się poniżej naszych oczekiwań... Było nas w porywach do 200 osób.  Na płocie wywieszamy 4 flagi w tym nową " FC Przebród". Od dnia dzisiejszego Przebród stał się fan clubem Wigier. Jest to nasz pierwszy oficjalny FC. Na mecze SKS-u jeździ ok 10 os z tej miejscowości, są aktywni również na wyjazdach. W pierwszej połowie prezentujemy sektorówkę "koszulkę" w asyście ok 20 flag na kijach, do tego do góry unosimy transparent z napisem NA ZAWSZE DOBRA MARKA. Jak sie okazało to nie koniec atrakcji na dzisiejszy dzień... W drugiej częsci spotkania unosimy do góry malowaną sektorówkę  z naszym słynnym motywem z flagi "Forza Wigry" czyli  czacha + napis SKS, całość dopełniało biało-niebieskie tło. Unosimy również  trans z napisem: PIRACI ZNAD CZARNEJ HAŃCZY. Całość dała bardzo dobry efekt. Doping prowadzimy dobry przez całe spotkanie, chwilami naprawdę było nas dobrze słychać. Jeżeli chodzi o gości to wykorzystali całą pulę biletów i w sektorze gości pojawili się w ok 150 os, wywieszają kilka flag. Prowadzą doping dopiero od drugiej połowym. Nasi piłkarze wygrywają i nie tracimy nadzieji na awans do I ligi.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Motor Lublin

Motor 

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews