Limanovia Limanowa (2-0) WIGRY SUWAŁKI  

Niestety, w Limanowej Wigry tracą trzy punkty. Wigry są na 4 miescu w tabeli, Limanovia na 8 pozycji. Na dalekim wyjeździe obecni fanatycy Wigier. Relacja + FOTO

 

Na ten daleki wyjazd wybieramy się w 15 osobowym składzie. Z Bieguna do Limanowej mieliśmy do pokanania około 700km, był to jeden z najdalszych wyjazdów w historii na który mieliśmy przyjemność się wybrać.  Na miejsce dojeżdżamy busem około 1,5h przed meczem. Okazuje się że z powodu braku listy imiennej nie zostaniemy wpuszczeni do klatki... Jednak po pertrakracjach z miejscowymi gringo dostajemy pozwolenie do ogladania meczu z trybuny miejscowych. Czekamy spokojnie pod stadionem do meczu. Warto wspomnieć o miejscu rozgrywania meczu, stadion Limanovii jest położony w malowniczym miejscu, krajobraz dosyć mocno górski co dodawało dodatkowego uroku. Jeżeli chodzi o sam obiekt to wrażenia nie robił, zwykły kameralny stadionik, jednak owe otoczenie miało swój klimat.  Pogoda tego dnia nie zachwycała... Wiał silny wiatr i padał deszcz. Na boisku piłka nierzadko leciała z wiatrem a okoliczne banery fruwały przy płotach.  Jednak dla fanatyków, którzy przejechali całą Polskę, żeby oglądnąć mecz ukochanej drużyny w żadnym stopniu warunki atmosferyczne nie przeszkadzały, doping bez koszulek nie był niczym dziwnym:). Ogólnie przez całe spotkanie bez przerwy dopingujemy naszych kopaczy. Miejscowi zebrali się w ok 20 osobowy młynek,  mieli na wyposazeniu bęben i sporych rozmiarów flagę, również przez cały mecz prowadza doping. Niestety przegrywamy, fakt faktem ze Wigry grały w dosyć mocnym osłabieniu jednak stać ich było na dużo wiecej i zabrakło wiekszej woli walki. Na powrocie zajeżdza nas ekipa smutnych panow w 4 radiolki, wszystkich spisuja i puszczaja wolno. W drodze powrotnej nic sie nie działo, nie licząc wielu śmiesznych sytulacji ale to już temat na osobna historie. Pozdrowienia dla fanatyków, którzy wybrali się na ten daleki wyjazd.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews