Wizyta w Domu Dziecka - 16.02.2014 r.        

Dnia 16.02 odwiedzamy po raz kolejny dzieciaków z Domu Dziecka w Pawłówce. Tym razem towarzyszy nam ekipa kickboxerów z Panzer Suwałki, jest również redakcja fp. Sportowe Suwałki.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o prezentach dla dzieciaków, tym razem zabieramy ze sobą 30 szali w barwach Wigier. Szaliki zostały sfinansowane przez fanatyków SKS-u, głównie ze sprzedaży gadżetów i innych. Na miejscu jesteśmy mile przyjęci przez opiekunów i podopiecznych Domu Dziecka. Okazuje się, że mieszkańcy mają całkiem fajną salę do treningów, siłownię, worek itp:) Przy dobrej muzie fighterzy robią konkretny pokaz sztuk walki. Widać dzieciakom bardzo podobało się, nie zabrakło uśmiechu na ich twarzach. Po pokazie rozdajemy wszystkim szaliki Wigier i robimy wspólne fotki, po czym rozmawiamy i żartujemy sobie. Jak okazuje się niektórzy byli dosyć kumaci w sprawach kibicowskich i sportowych. Na koniec zapraszają nas na swoją siłownię gdzie sami zakładają ciężary i każą nam wyciskać . Ogólnie była fajna atmosfera i bardzo cieszy nas fakt, że mogliśmy podarować dzieciakom trochę zabawy i oderwać od szarej rzeczywistości.

 

dd

dd

dd

dd

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews