Biało-Niebieski Mikołaj w Domu Dziecka      

Dnia 21.12.2013 w ramach akcji " Biało - Niebieski Mikołaj", kibice Wigier odwiedzają Dom Dziecka w Pawłówce, okolice Suwałk. W całym wydarzeniu pomogła nam Młodzież Wszechpolska Suwalszczyzna.

Słodycze były zbierane głównie wśród kibiców, jednak nie zabrakło również pomocy od kilku zwykłych suwalczan. Fani Biało - Niebieskich zebrali w sumie ok 150 kg słodyczy, duży wkład miała w tym ekipa Wigierskich Emigrantów z UK, za co wielkie dzięki. Mieliśmy przygotowane prezenty dla wszystkich, również dla Pań opiekunek. Nasza wizyta bardzo uradowała podopiecznych Domu Dziecka. Podczas rozdawania prezentów, każde dziecko z osobna śpiewało kolędę, co nas dodatkowo uradowało. Cieszymy się, że mogliśmy dać dzieciakom trochę radości. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wnieśli swój wkład do całej sprawy. Tego nie dowiecie się w oficjalnych mediach, gdzie kibiców przedstawiają głównie jako bandytów. My robimy swoje i olewamy fałszywą propagandę. Pozdrawiamy trzeźwo myślących.

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

mikołaj

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews