Turniej Mikołajkowy 2013 r.                       

Zbieramy się tego dnia w całkiem dobrej liczbie. Było nas raczej więcej niż rok temu. Wywieszamy 4 flagi i dobrze dopingujemy, momentami było bardzo głośno....

Niestety nasze Wigierki nie zdobyły mistrza tego dnia. W imprezie poza piłkarzami wzięła udział całkiem spora liczba znanych aktorów i celebrytów, m.in. bracia Mrok. Pudzian i Bolec z "chłopaki nie płaczą" . Pierwszy strong man Rzeczpospolitej, przygotował dwa konkursy z ciężarkami. Oczywiście obie konkurencje wygrywają harde Białe Niedźwiedzie z Bieguna czyli Fanatycy Wigier z elitarnego młyna, przez innych zwani jako kibole lub wstrętni faszyści . Turniej uważamy za udany. Co najważniejsze cały dochód z imprezy przeznaczony był na potrzebujące dzieciaki.

turniejMikolajkowy2013

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews