Piłkarska Gala Wigry Suwałki 2013              

Jak podaje strona suwalki24.pl: "Fani futbolu zapełnią w najbliższy wtorek, 10 grudnia salę koncertowo-teatralną Suwalskiego Ośrodka Kultury.

 

Gościem specjalnym rozpoczynającej się o godz. 17 Piłkarskiej Gali Wigry Suwałki 2013 będzie Jerzy Engel, były selekcjoner reprezentacji Polski. Na piłkarskie podsumowanie roku, które uatrakcyjnią pokazy mistrza żonglerki i tricków Przemka Mistrzaka ze Szczecinaoraz występ utalentowanego piosenkarza, a zarazem zawodnika klubowej Akademii Kuby Walendykiewicza, zaproszeni są kibice. Bezpłatne wejściówki będą mogli już od piątku odbierać w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze, w redakcji portalu suwalki24.pl przy ul. Kościuszki 78 A, w Aquparku oraz w centrum rozrywki Fantasy Park.Warto się pospieszyć, bo liczba kart wstępu jest ograniczona.

Rok 2013 jest  jednym z najlepszych w historii Suwalskiego Klubu Sportowego  Wigry i za odniesione w nim sukcesy działacze podziękują we wtorek zawodnikom, trenerom, sponsorom oraz kibicom i sympatykom. W gali wezmą udział piłkarze drużyn seniorskich, zespołów młodzieżowych oraz grup Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, wśród nich najmłodsza, złożona nawet z pięcioletnich chłopców. Warto będzie obejrzeć filmik, który przypomni najciekawsze fragmenty meczów czołowego dzisiaj zespołu II ligi."

źródło: www.suwalki24.pl

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews