Pogoń Siedlce (1-1) WIGRY SUWAŁKI            

Remis na wyjeździe z liderem. Obie bramki zdobyli piłkarze Wigier, samobójczą Lauryn a wyrównującą Adrian Karankiewicz w 84 minucie. O naszym wyjeździe było też na kibicowskim Piknik TVRelacja z młyna + FOTO...

W Siedlcach meldujemy się w 51 os. Wszyscy mamy jednakowe biało - niebieskie czapki z napisem "Suwalczanie". Czapy były gratisem dla wyjazdowiczów. Wpuszczanie na sektor przyjezdnych jak w ekstaklasie... ceny biletów również kosmos ! Na sektorze wywieszamy 3 flagi: FORZA WIGRY, "R.I.P KODZIK" i mniejszą barwówkę z napisem WIGRY. Całe spotkanie prowadzimy bardzo dobry doping, pomagał nam przy tym bęben. Często wymieniamy "uprzejmości" z gospodarzami. Miejscowych na stadionie ok 2 tys. w tym ok 80 osobowy młyn z dwoma fanami. Nic ciekawgo nie działo się. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych. Wyjazd jak najbardziej udany.

Wigry

Wigry

 

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

 

 Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews