ZAPAL ZNICZ BOHATEROM - 01.11.2013r.       

W dniu 1.11.2013, kibice Wigier oraz młodzież patriotyczna, spotkali się wspólnie by oddać cześć poległym bohaterom. Wszyscy udali się na cmentarz pod pomnik POW.

W drodze do miejsca docelowego, dołączały nowe osoby, w kulminacyjnym momencie było nas ok 100 osób! Na miejscu zapalamy znicze i oddajemy hołd żołnierzom, którzy zginęli w walce za ojczyznę. Mamy ze sobą transparent "Bohaterowie Żyją Wiecznie". Dziękujemy wszystkim za przybycie. Warto dodać, że kilka dni wcześniej fani Wigier wraz z MW, udali się na cmentarz by uporządkować groby poległych żołnierzy. Na mieście pojawiła się również spora ilość plakatów, które przypominały o oddaniu czci bohaterom.

>>FILM<<

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews