WIGRY SUWAŁKI (2-0) Siarka Tarnobrzeg      

Zwycięstwo nad Siarką. Po dwóch bramkach Adriana Karankiewicza (26 min) i Karola Drągowskiego (37 min.) trzy punkty zostają w Suwałkach. Relacja z młyna + FOTO....

Kibice Siarki dostali zakaz na ten wyjazd. Powód to zamknięcie klatki, konkretnie zniszczenia jakie dokonali fani Stalówki... warto dodać, że owe usterki można było naprawić w kilka godzin, wygięta siatka i naruszona jedna bramka wejściowa. Pozostawiamy to bez komentarza...  Tego dnia zbiera się całkiem spora liczba w młynie jak na piątek. Na płocie wywieszamy 3 flagi w tym jedną nową, konkretnie chodzi o replikę najstarszej flagi na Wigrach. Doping przez całe spotkanie prowadzimy bardzo dobry, do którego przyłączał się cały stadion. Za tydzień czeka nas bardzo ważny mecz w Siedlcach, oczywiście jedziemy na ten wyjazd. Zapraszamy wszystkich do zapisywania się, więcej info na naszej stronie i facebooku.

Wigry 

Wigry

Wigry 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews