WIGRY SUWAŁKI (3-0) Olimpia Elbląg             

Zwycięstwo z Olimipą. Po bramkach Czarniewskiego (samobójczy w 17 min), Makaradze (73 min) oraz Ichima (samobójczy 88 min) Wigry wygrywają 3 do 0. Relacja z młyna + FOTO

Nas w młynie tego dnia zbiera się ok 120 os. W drugiej połowie z różnych powodów nieco mniej. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping, w drugiej części meczu prezentujemy oprawę, konkretnie flagowisko +  białego niedźwiedzia. Goście zjawili się autokarem, bez problemów weszli do klatki, wywiesili  dużą flagę + 1 mniejszą. Osobnie podróżuje ekipa sportowa w kilkadziesiąt osób, w przerwie meczu podchodzą pod klatkę, lecz w wyniku działań stróżów prawa niestety nie wchodzą na stadion, zostają poczęstowani gazem, my w tym czasie skandujemy wiadome hasła.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews