PP WIGRY SUWAŁKI (0-2) GKS Katowice     

Niestety, po dobrym spotkaniu Wigry uległy w Pucharze Polski z doświadczoną drużyną GKSu Katowice. Licznie przybyłym na Zarzecze kibicom dane było obejrzeć emocjonujący mecz.
Relacja z młyna + zdjęcia...

Mecz ten wywołał dosyć spore ciśnienie w szeregach fanatyków Wigier. Na przed meczowej zbiórce stawia się ok 80 os. Na samym meczu młyn liczył dobre 150 os. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping, z atrakcji ultras prezentujemy flagi na kijach i rzucamy dawno nie widziane konfetti. Kibice GieKSy zawitali do Suwałk w ok 40 os, nie wywiesili żadnych flag, ograniczyli się do raczej spontanicznego dopingu. Po dobrym piłkarsko meczu niestety przegrywamy i odpadamy z dalszych zmagań o PP.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

GKS Katowice

GKS 

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews