WIGRY SUWAŁKI (4-0) Stal Rzeszów             

Efektowne zwycięstwo na zakończenie ligi. Wigry Suwałki wysoko bo aż 4 do 0 pononały Stal Rzeszów w meczu kończącym kolejkę II ligi grupy wschodniej.

Bramki dla Suwalczasn zdobyli: Dawit Makaradze ('61), Mateusz Romachów ('71), Adam Pomian ('83) oraz Patryk Gondek ('87). Wigry kończą sezon na 11 pozycji w tabeli, która daleka jest od oczekiwań, jednak mając w pamięci okupowanie dna tabeli na jesieni ubiegłego roku, powinno cieszyć, że nie spadliśmy.

Relacja z młyna ...

Tego dnia zebrało nas się ok 150 os w młynie, dodatkowo wspomagało nas 9 braci z Kętrzyna. Na płocie wywieszamy dwie flagi. Doping przez całe spotkanie bardzo dobry, dawno już nie było takiej atmosfery w sektorze biało - niebieskim. W drugiej połowie wywieszamy transparent " Kowal precz od Wigier " i głośno wyrażamy swoją opinię o Benefisie, który odbywał się tego dnia, zaraz po meczu Wigier. Przypomnijmy że zorganizowana została szopka, tzw. Benefis Wojtka Kowalewskiego, zostały zaproszone "gwiazdy" PZPN i inne wynalazki. Niestety kibice Stali , nie dojechali tego dnia na Biegun, W Siemiatyczach mieli spore problemy z tymi co zawsze... Jechali dwoma przepełnionymi autokarami, na pewno dodali by smaczku temu spotkaniu. Nasze orły wygrywają 4 : 0 , co bardzo cieszy i daje nowe nadzieje na nowy sezon. Po meczu melanż nad jednym z okolicznych jeziorek. Dzięki dla braci z KKS za wsparcie.

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry 

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews